HG'Team Cs clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HG'Team Cs clan

Obavestenje: Ovo je skoro napravljen klan! Registrujte se!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pravila klana HG'team!

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 8
Join date : 2010-01-10

Pravila klana HG'team! Empty
PostSubject: Pravila klana HG'team!   Pravila klana HG'team! I_icon_minitimeSun Jan 10, 2010 2:04 am

1. Igraj timski

2. Proveravaj OBAVEZNO svako shtek mesto

3. Na pochetku svake runde je pozeljno napisati koliko para imas ili reci preko TS

4. Ako imas def stavljas do znanja drugim igrachima,da ti defash,da se ne desi da nestignesh ili neko ne stigne

5. Ako treba boost trazis to sa lampashem ili preko TS , a tvoj kolega je duzan da te boostuje

6. Ako neko nema dovoljno para za pushku napise need ili kaze preko TS

7. Kad neko od igracha trazi drop, saigrach koji ima dovoljno para duzan je da mu da drop

8. Kad se kaze eco niko nishta ne kupuje

9. Kad se kaze full kupuje se sve , sa bombama i defom , sem night vision

10 .Ako se kaze rush, onda svi upadaju odmah i znachi i nema veze ako neko pokupi fles od protivnika nema stajanja ulijecete svi , jer dok stanes blokirash svoje saigrache , eventualno 1 ostaje da chuva ledja

11. Igrach koji ima c4 ne moze da vodi tj. ne smije da bude prvi na chelu bataljona , ali ne moze ni da bude poslednji

12. Poshtuju se protivnici, bilo da su botovi ili pro.

13. Na server se dolazi minimum 5 minuta pre mecha

14. Ko napusti igru usred mecha , a meni ne da dobar razlog dobice suspenziju 5 cw -a !!!

15. Ko vredja saigrache ili protivnike nece igrati 5 cw -a i to vam uopshte nije potrebno , posle mecha se obratite , trazite msn ili tako neshto slichno

16. Lider odredjuje ko igra , sredjuje (zakazuje) svaki cw , a uz to mu mogu i da pomognu njegovi saigrachi

17. Takodje morate paziti da se neko ne naljuti od nashih igracha i da izmedju chlanova klana nema nikakve svadje !!!

18. Nesmesh svog igracha nazvati botom samo zato sto je neshto pogreshio , a pogotovo nesmesh vredjati !!!

19. Molim moje kad kazem ja ne mogu da igram da se to poshtuje i odradi u korist na klanu , znachi nema veze sthto vam lider ne igra vi morate da odradite kako treba cw

20. Ako neko od chlanova HG'team klana kaze neki predlog tipa idemo tamo mora se isposhtovati !!!

21. Takodje se mora striktno poshtovati : da nesmesh igrati za drugi klan , samo ako lider tvog klana ne odobri

22. Ovo se sve skriktno mora poshtovati svi to znaju moji iz klana i znaju da bi svakog ko ovo neposhtuje izbacili !!!
Back to top Go down
https://hgteam.darkbb.com
 
Pravila klana HG'team!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Clanovi klana.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
HG'Team Cs clan :: HG'team :: HG'team clan-
Jump to: